Skontaktuj się z A.C.P.


Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, żeby zaspokoić ciekawość Klienta i zapewnić najwyższą jakość usług anodowania aluminium.

DANE KONTAKTOWE Skontaktuj się


A.C.P.

Adres:              Wola Gutowska 33E
                            26-660 Jedlińsk

Telefon:          +48 790 353 566

E-mail:            rfq@acp-anodownia.pl

NIP:                  796-301-52-52

REGON:         523-931-529

FORMULARZ KONTAKTOWYMasz pytania? Napisz do nas

FAQNajczęściej zadawane pytania

Cena usługi anodowania części uzależniona jest od wielu czynników, takich jak rodzaju materiału (stopu aluminium), wielkość anodowanej części, przebiegu procesu czy dodatkowych usług obróbki powierzchniowej. Wiemy, że każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny i analizy.

Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny - napisz do nas, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb.

Nasza spółka mieści się w siedzibie firmy RADMOT w Woli Gutowkiej (ok. 15 kilometrów od Radomia). Dzięki wspólnej lokalizacji, możemy świadczyć szeroki wachlarz usług w ramach jednego zamówienia. Bliskość trasy S7 ułatwia dalszą logistykę i transport części.

Oferujemy anodowanie bezbarwne, anodowanie czarne oraz anodowanie kolorowe. Zapoznaj się z naszą ofertą tutaj.

Oprócz usług anodowania, oferujemy również usługi szkiełkowania, nabłyszczania chemicznego i elektrochemicznego oraz szczotkowania. Więcej o usługach dodatkowych w A.C.P. tutaj.

Staramy się odpowiadać na zapytania tak szybko, jak to tylko możliwe. Wycenę jesteśmy w stanie dostarczyć w ciągu 24-48 godzin (1-2 dni roboczych) od otrzymania wszystkich potrzebnych informacji.

W kosztach anodowania w A.C.P. uwzględniamy wszystkie niezbędne elektrolity, podobnie jak przygotowanie części do procesu anodowania (m.in. mycie) oraz bezpieczne pakowanie elementów gotowych do wysyłki, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

W cenę realizacji projektu wliczony jest również czas Opiekuna projektu. 

Dodatkowe koszty mogą się wiązać z nietypowymi zleceniami lub transportem realizowanym przez A.C.P.

Tak, obsługujemy klientów z całego świata, działających w wielu branżach potrzebujących części anodowanych. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów logistyki i wyceny.

Tak, anodujemy części o różnych kształtach i rozmiarach. Prosimy o dostarczenie jak najwięcej informacji na temat części (w szczególności: wymiary, stop aluminium, oczekiwany rodzaj anodowania), abyśmy mogli przygotować najbardziej dokładną wycenę.

Koszty transportu części anodowanych w A.C.P. zależą od lokalizacji docelowej, wielkości i wagi przesyłki. Te koszty są zazwyczaj określone w wycenie, dlatego jeśli jest wolisz odebrać części osobiście z siedziby naszej anodowni – prosimy o taką informację.

W przypadku klientów międzynarodowych, prosimy o kontakt, aby omówić szczegóły.

,