O nas


Dowiedz się więcej o historii Anodowni Części Precyzyjnych i naszym doświadczeniu.

KILKA SŁÓW O NAS
Czym jest Anodownia Części Precyzyjnych (A.C.P.)?

Anodownia Części Precyzyjnych powstała w 2023 w ramach współpracy profesjonalnego zakładu RADMOT Toczenie CNC i Frezowanie CNC (40 lat w branży) z firmą Eloxal Zwickau (ponad 10 lat doświadczenia w anodowaniu aluminium). Mieścimy się w centrum Polski, blisko miasta Radom.

Obie firmy mają w swoim portfolio produkcję części na potrzeby branż automotive, elektrotechnicznej, medycznej, maszynowej i wielu innych. Połączenie wiedzy i doświadczeń sprawia, że w A.C.P. oferujemy usługi najwyższej jakości, a w naszej pracy skupiamy się na precyzji oraz realizacji potrzeb naszych Klientów. 

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu anodowania aluminium i innych procesów galwanotechnicznych skierowanych do wielu branż. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie ze strony profesjonalnych doradców A.C.P. Pomogą oni zarówno w doborze odpowiedniej technologii, jak i szukaniu oszczędności tam, gdzie to możliwe.

WSPÓŁPRACA Z RADMOT

40 lat doświadczenia w obróbce skrawaniem CNC i produkcji części

Logo_RADMOT

Dzięki bliskiej współpracy z RADMOT jesteśmy w stanie realizować pełen proces produkcji części aluminiowych w jednej lokalizacji – od obróbki skrawaniem, przez kompletny proces anodowania, aż do logistyki związanej z dostarczaniem zamówionych części.

W RADMOT zajmujemy się obróbką skrawaniem od 40 lat – zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości usługi toczenia CNC i frezowania CNC.  Poza produkcją części dla wielu branż oferujemy wiele usług dodatkowych, takich jak montaż, znakowanie laserowe czy inne obróbki powierzchniowe. 

Dzięki uruchomieniu w 2023 roku własnej anodowni A.C.P. możemy oferować naszym Klientom pełen zestaw usług związanych z produkcją części aluminiowych – realizowanych w jednej lokalizacji, w ramach jednego projektu i jednej wyceny.

ACP-Radmot-background

Nasze realizacje

ZESPÓŁ
Skontaktuj się z nami


Michał Adamczyk
Kierownik Anodowni

t | +48 790 353 566
e | rfq@acp-anodownia.pl

acp-kontakt-michal-adamczyk
,